• Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach

  Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski.

  slide
 • Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach

  Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski.

  slide
 • Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach

  Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski.

  slide

Serwis mobilny

Pomoc drogowa, holowanie tirów, serwis mobilny

POMOC DROGOWA

Już ponad 20 lat pomagamy kierowcom na drogach świadcząc usługi z zakresu holowania TIR-ów i samochodów osobowych na autostradach A1 i A2 , napraw aut na drodze czy usług dźwigowych. Świadczona przez naszą firmę pomoc drogowa wykonywana jest na terenie województwa łódzkiego, w tym Łodzi czy Zgierza, całego kraju ,a nawet Europy.

W skład Pomocy Drogowej wchodzi m.in.:

 • wyciąganie TIR-ów, autobusów, samochodów ciężarowych i osobowych z rowów,

 • awaryjne otwieranie pojazdów,

 • autoholowanie samochodów z autostrady A1, A2 czy drogi ekspresowej S8 do miejsca docelowego wskazanego przez klienta,

 • serwis mobilny - naprawy samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych na drodze,

 • uruchamianie samochodów w przypadku rozładowania baterii oraz awaryjne odpalanie pojazdów w wyniku braku paliwa,

 • usługi dźwigowe.

Podczas zlecenia autoholowania TIR-ów oraz innych pojazdów na autostradach A1, A2 lub drodze ekspresowej S8 czy wykonywania usługi serwisu mobilnego, pomagamy zabezpieczyć miejsce zdarzenia. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi w zakresie Assistance. Holowane przez nas samochody czy ładunki są ubezpieczone. Dysponujemy całodobowym parkingiem strzeżonym i ubezpieczonym. Naszym klientom gwarantujemy możliwość skorzystania z samochodu zastępczego.

Oferujemy nasze usługi pomocy drogowej i serwisu mobilnego przez 24 godziny na dobę, w trakcie każdego dnia w roku, nawet świątecznego.


AUTO NAPRAWA

Jako firma działająca w branży holowania samochodów i pomocy drogowej świadczymy również usługi z zakresu naprawy samochodów. Posiadamy dwa stanowiska naprawcze oraz co jest najważniejsze wyspecjalizowaną kadrę mechaników samochodowych dla których żadna usterka nie jest problemem. Nasz staż świadczy o tym że jesteśmy dobrzy w swojej branży a nasi klienci często polecają nas innym. Serwisujemy i naprawiamy samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe.

Wśród naszych usług znajdą Państwo:

 • naprawa układów kierowniczych

 • naprawa układów hamulcowych

 • naprawa układów zasilania

 • naprawa zawieszeń

 • naprawy i wymiany rozrządów

 • wymiana filtrów i oleju

 • naprawy i wymiany układów wydechowych

oraz wiele innych usług związanych z eksploatacją i naprawą samochodów.

Nasi klienci mogą liczyć na samochód zastępczy pozostawiając auto w naszym serwisie. Nasz parking strzeżony jest ubezpieczony, także mogą Państwo czuć się bezpiecznie Współpracujemy z ubezpieczycielami w zakresie Assistance.
Zadowolenie naszych klientów jest również naszym zadowoleniem.


USŁUGI DŹWIGOWE

Firma Cobra oprócz usług związanych z holowaniem aut czy pomocą drogową świadczy również profesjonalne usługi dźwigowe. Posiadamy specjalistyczny dźwig 40-o tonowy przy ożyciu którego możemy wykonywać różnego rodzaju zlecenia nawet nietypowe.

Dźwig nasz najczęściej wykorzystujemy do wyciągania TIR-ów, samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych z rowów. Najczęściej usługi dźwigowe świadczymy w okresie zimowym kiedy to podczas przymrozków czy oszronienia jezdni pojazdy wpadają w poślizg często niekontrolowany i finalnie zatrzymują się w rowie przy drodze. Jest to nie lada problem ponieważ aby wyciągnąć często pojazd z pełnym ładunkiem jest potrzebny specjalistyczny dźwig który poradzi sobie z tak wielkim obciążeniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zainwestowaliśmy w specjalistyczny sprzęt i świadczymy takie właśnie usługi dźwigowe. Z racji na możliwości techniczne naszego dźwigu usługi nasze świadczymy na terenie całego kraju.

Ponadto zastosowanie naszego sprzętu znajdzie również miejsce przy różnego rodzaju robotach ziemnych czy pracach budowlanych. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszą firmą.


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.