• Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach

  Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski.

  slide
 • Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach

  Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski.

  slide
 • Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach

  Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski.

  slide
Lawety

Laweta Łódź i okolice - pomoc drogowa 24h

Oferujemy usługi lawetą dla Kierowców poruszających się na terenie Łodzi i okolic, a także na trasie autostrady A1 i A2. Lawetujemy samochody osobowe, pojazdy dostawcze i ciężarowe, busy oraz motocykle, skutery i quady.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Pracujemy w niedziele i święta, dlatego możesz mieć pewność, że pomożemy zawsze wtedy, gdy przydarzy Ci się awaria, kolizja lub wpadek na drodze. Już na podstawie telefonicznego wezwania wstępnie zdiagnozujemy rodzaj usterki oraz ustalimy, w jaki sposób możemy Ci fachowo pomóc. Gwarantujemy szybki dojazd na miejsce zdarzenia i transport pojazdu lawetą do wybranego warsztatu samochodowego.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich Kierowców potrzebujących usługi lawetowania – chętnie pomożemy!

Laweta Łódź cennik

Proponowany przez nas zakres usług jest bardzo szeroki. Gwarantujemy nie tylko naprawy drobnych usterek, dostarczenie paliwa czy uruchomienie auta w momencie, kiedy rozładuje się akumulator. Oferowana pomoc drogowa w Łodzi 24h to również awaryjne otwieranie drzwi samochodu, gdy zdarzy Ci się go zatrzasnąć i zostawić kluczyki w środku. Zapewniamy również holowanie, jeśli Twoje auto uległo niewielkiej usterce lub drobnej kolizji. Nasi specjaliści odpowiednio zabezpieczą Twój pojazd i przetransportują go bez uszkodzeń we wskazane przez Ciebie miejsce.

Profesjonalna i tania laweta to kolejna nasza propozycja, którą znajdziesz w cenniku świadczonych przez nas usług. Jeśli zdarzyła Ci się awaria lub kolizja i nie jesteś w stanie przemieszczać się po drodze lub autostradzie, wówczas skorzystaj z autolawety. Świadczymy usługi lawetowania pojazdów osobowych, ciężarowych i dostawczych oraz motorów, skuterów i quadów. Oferujemy konkurencyjne ceny, ustalane indywidualnie z każdym Kierowcą.

Tania laweta w Łodzi i okolicach

Nie tylko zima potrafi zaskoczyć kierowców, którzy nie mogą odpalić samochodu lub ze względu na panujące na drodze warunki pogodowe ulegają wypadkom czy kolizjom. Również w innych miesiącach zdarzają się różnego rodzaju usterki takie jak np. awaria wentylatora chłodnicy, układu kierowniczego czy hamulcowego. Przy tych i innych problemach technicznych nie pozostaje zazwyczaj nic innego jak tylko wezwanie autopomocy. Przez całą dobę możesz liczyć na nasze wsparcie! Zapewnimy je nie tylko w samej Łodzi, ale i jej okolicach.

Nasze lawety przyjadą w każde miejsce na terenie Łodzi oraz w okolicy. Pomożemy Ci również zająć się resztą, czyli ustaleniem przyczyny awarii lub zawiezieniem pojazdu do warsztatu samochodowego. Możesz mieć pewność, że nie zostawiamy Cię bez żadnej pomocy! Przekonasz się, że wybierając naszą firmę oraz auto lawetę zyskasz tanią i rzetelnie wykonaną usługę!

Lawetowanie pojazdów na A1 i A2

Świadczona przez nas pomoc drogowa, w tym lawetowanie pojazdów na autostradzie A1 i A2 oraz na innych odcinkach drogowych w okolicach Łodzi, to kompleksowe wparcie dla kierowców poruszających się:

 • samochodami osobowymi,
 • autami dostawczymi,
 • motocyklami,
 • ciężarówkami,
 • busami,
 • skuterami,
 • lekkimi maszynami,
 • quadami.

Jeśli zaistnieje potrzeba przewiezienia ich lawetą, możesz liczyć na nasz nowoczesny sprzęt. Zyskujesz w ten sposób gwarancję bezpiecznego transportu dowolnego ładunku. Każda autolaweta wyposażona jest m.in.:

 • we wciągarkę oraz wyciągarkę, które dostosowane są do różnych pojazdów,
 • w pasy do zabezpieczania różnych typów samochodów i maszyn,
 • w profesjonalne oświetlenie.

Dzięki specjalistycznej lawecie możemy przewozić nie tylko samochody osobowe, ale i inne pojazdy o różnych gabarytach. Niezależnie od tego, jakim pojazdem się poruszasz, możesz liczyć na sprawdzoną lawetę na trasie autostrady A1 i A2 oraz na terenie Łodzi i okolic.


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.