• Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach

  Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski.

  slide
 • Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach

  Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski.

  slide
 • Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach

  Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski.

  slide
Lawety

Autolawety Łódź i okolice - pomoc drogowa 24h

Firma Cobra już od 1997 r. świadczy usługi związane z szeroko pojętą pomocą drogową 24 h dla kierowców poruszających się po Łodzi oraz w jej okolicach. Dysponuje specjalistycznym sprzętem, wykwalifikowanym zespołem mechaników oraz doświadczeniem. W naszej flocie znajduje się m.in. laweta, dzięki której sprawnie holujemy auta z wypadków i czy innych zdarzeń drogowych. Transportujemy je w bezpieczny sposób do warsztatu samochodowego lub w inne miejsce.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Pracujemy w niedziele oraz święta, co daje pewność wszystkim kierowcom, że nie zostaną sami, gdy przydarzy im się awaria, kolizja czy wpadek na drodze. Już na podstawie telefonicznego wezwania wstępnie ustalimy, jakiego rodzaju usterka miała miejsce oraz w jaki sposób możemy Ci fachowo pomóc.

Laweta Łódź cennik

Proponowany przez nas zakres usług jest bardzo szeroki. Gwarantujemy nie tylko naprawy drobnych usterek, dostarczenie paliwa czy uruchomienie auta w momencie, kiedy rozładuje się akumulator. Oferowana pomoc drogowa w Łodzi 24h to również awaryjne otwieranie drzwi samochodu, gdy zdarzy Ci się go zatrzasnąć i zostawić kluczyki w środku. Zapewniamy również holowanie, jeśli Twoje auto uległo niewielkiej usterce lub drobnej kolizji. Nasi specjaliści odpowiednio zabezpieczą Twój pojazd i przetransportują go bez uszkodzeń we wskazane przez Ciebie miejsce.

Profesjonalna i tania laweta to kolejna nasza propozycja, którą znajdziesz w cenniku świadczonych przez nas usług. Jeśli zdarzyła Ci się awaria lub kolizja i nie jesteś w stanie przemieszczać się po drodze, wówczas skorzystaj z autolawety.

Realizowana przez nas całodobowo i tanio pomoc drogowa na terenie Łodzi dostępna jest w konkurencyjnych cenach, które ustalamy indywidualnie z każdym kierowcą.

Tania laweta w Łodzi i okolicach

Nie tylko zima potrafi zaskoczyć kierowców, którzy nie mogą odpalić samochodu lub ze względu na panujące na drodze warunki pogodowe ulegają wypadkom czy kolizjom. Również w innych miesiącach zdarzają się różnego rodzaju usterki takie jak np. awaria wentylatora chłodnicy, układu kierowniczego czy hamulcowego. Przy tych i innych problemach technicznych nie pozostaje zazwyczaj nic innego jak tylko wezwanie autopomocy. Przez całą dobę możesz liczyć na nasze wsparcie! Zapewnimy je nie tylko w samej Łodzi, ale i jej okolicach.

Nasze lawety przyjadą w każde miejsce na terenie Łodzi oraz do ościennych miejscowości. Pomożemy Ci również zająć się resztą, czyli ustaleniem przyczyny awarii czy zawiezieniem pojazdu do warsztatu samochodowego. Masz więc pewność, że nie zostawiamy Cię bez żadnej pomocy! Przekonasz się, że wybierając naszą firmę oraz auto lawetę zyskasz tanią i rzetelnie wykonaną usługę!

Pomoc drogowa 24h - laweta Łódź

Świadczona przez nas pomoc drogowa na autostradzie A1 i A2 oraz na innych odcinkach drogowych w okolicach Łodzi to kompleksowe wparcie dla kierowców poruszających się różnymi pojazdami:

 • samochodami osobowymi,
 • autami dostawczymi,
 • motocyklami,
 • ciężarówkami,
 • busami,
 • skuterami,
 • lekkimi maszynami,
 • quadami.

Jeśli zaistnieje potrzeba przewiezienia ich lawetą, możesz liczyć na nasz nowoczesny sprzęt. Zyskujesz w ten sposób gwarancję bezpiecznego transportu dowolnego ładunku. Każda autolaweta wyposażona jest m.in.:

 • we wciągarkę oraz wyciągarkę, które dostosowane są do różnych pojazdów,
 • w pasy do zabezpieczania różnych typów samochodów i maszyn,
 • w profesjonalne oświetlenie.

Dzięki specjalistycznej lawecie możemy przewozić nie tylko samochody osobowe, ale i inne pojazdy o różnych gabarytach.

Jeżeli więc Twoje auto okaże się z jakiegoś powodu niesprawne w Łodzi bądź w okolicznej miejscowości i będziesz szybko potrzebował sprzętu, który je przetransportuje, skontaktuj się z firmą Cobra. Nie będziesz musiał na nas długo czekać!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.