• Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach

  Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski.

  slide
 • Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach

  Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski.

  slide
 • Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach

  Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski.

  slide
Pomoc drogowa Łódź i okolice 24h

Pomoc drogowa Łódź i okolice 24h

Awaria na drodze, stłuczka, brak paliwa, przebita opona – to tylko część problemów, z jakimi każdego dnia spotyka się wielu kierowców. Jednak dzięki takim specjalistom jak my, mogą liczyć na całodobową pomoc drogową. Działamy na terenie Łodzi oraz w okolicznych miejscowościach. Wystarczy jeden telefon, aby zagwarantować Ci techniczne wsparcie! Wykwalifikowani mechanicy wiedzą, jak dać sobie radę z różnego rodzaju usterkami. Zapewniamy również holowanie zarówno aut osobowych, jak i motocykli, skuterów, motorów czy samochodów dostawczych oraz innych pojazdów. Profesjonalnie i uczciwe podchodzimy do każdego zlecenia.

Pomoc drogowa Łódź 24h

Wybierając się w jakąkolwiek podróż samochodem, nie możesz przewidzieć, czy nie spotka Cię jakaś niespodziewana awaria lub usterka. Jeśli potrzebujesz ekspresowego wsparcia technicznego w Łodzi lub jej okolicach, to 24 h na dobę możesz liczyć na naszą sprawną ekipę! Dojedziemy wszędzie tam, gdzie niezbędna będzie profesjonalna pomoc drogowa.

Gwarantujemy m.in.:

 • awaryjne otwieranie drzwi samochodu,
 • drobne naprawy,
 • zmianę lub naprawę kół,
 • uzupełnienie płynów eksploatacyjnych,
 • uruchomienie samochodu w przypadku rozładowanego akumulatora,
 • wyciąganie pojazdów z rowu,
 • holowanie.

Jeśli zdarzy Ci się nieprzewidziany postój, nie wiesz, co się mogło stać, zawsze możesz zadzwonić po auto pomoc! Kiedy dotrzemy na miejsce, oceniamy, skalę problemu i podejmujemy właściwe kroki. Potrzebujemy na to niewiele czasu, ponieważ przez lata pracy nauczyliśmy się rozpoznawać usterki i wykonywać drobne naprawy na miejscu zdarzenia. Jeśli awaria będzie poważniejsza, zabierzemy Twoje auto lawetą.

Pomoc drogowa Łódź cennik

Każda świadczona przez nas usługa wyceniana jest indywidualnie. Ze względu na specyfikę problemów, z jakimi spotykamy się na co dzień, wspierając technicznie kierowców na drodze, bardzo trudno jest stworzyć uniwersalny cennik. Dlatego większość przyjmowanych zleceń wyceniana jest przez zespół interwencyjny dopiero po przybyciu na miejsce zdarzenia. Gwarantujemy jednak, że proponowana przez nas całodobowa autopomoc realizowana jest w konkurencyjnych cenach.

Dzięki posiadanej flocie specjalistycznych pojazdów możemy zmierzyć z każdym, nawet najtrudniejszym problemem drogowym. Nasza autolaweta lub inny sprzęt podjedzie w maksymalnie krótkim czasie tam, gdzie czekasz na wsparcie.

Dlaczego warto zaufać profesjonalistom? Nie ma wtedy ryzyka złej diagnozy problemu, który Cię spotkał, ale i unikasz dodatkowych uszkodzeń związanych np. z holowaniem swojego pojazdu oraz nie powodujesz zagrożenia dla innych na drodze. Dzięki profesjonalnej pomocy drogowej z Łodzi masz pewność, że to specjaliści z odpowiednim sprzętem zajmą się awarią.

Całodobowa pomoc drogowa Łódź

Oferowana przez nas całodobowa pomoc drogowa na autostradzie A1 i A2 to wsparcie, na jakie mogą liczyć kierowcy podróżujący tymi odcinkami w okolicach Łodzi. Problemy techniczne mogą zaskoczyć Cię w każdym miejscu. Gdy jednak tak się zdarzy, nie musisz wpadać w panikę! Jesteśmy w pełnej gotowości przez 24 h 7 dni w tygodniu i odbieramy każdy telefon. Warto więc mieć zawsze przy sobie numer kontaktowy do nas!

Na rynku działamy już od dłuższego czasu i wiemy, jak ważny jest nie tylko czas, ale i umiejętności rozwiązywania problemów technicznych, z którymi nie radzą sobie kierowcy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu możesz liczyć na pomoc drogową w każdej sytuacji! Nawet jeśli nie pomożemy Ci od razu na miejscu, doradzimy, co masz dalej zrobić. Zholujemy Twoje auto lub weźmiemy je na auto lawetę i dowieziemy do warsztatu mechanicznego.

Z oferowanego przez nas wsparcia technicznego skorzystać mogą kierowcy wszystkich rodzajów pojazdów. Jeśli zależy Ci na tym, aby szybko otrzymać pomoc na drodze, zadzwoń do nas!


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.