• Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach

  Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski.

  slide
 • Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach

  Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski.

  slide
 • Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach

  Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski.

  slide

Holowanie

Pomoc drogowa, holowanie tirów, serwis mobilny

Masz kłopot z samochodem w Łodzi lub okolicach? Potrzebujesz specjalistycznej autopomocy? Trafiłeś pod właściwy adres! Kompleksowa pomoc drogowa na autostradzie A1 i A2 oraz w samym mieście to nasza specjalność. Nie będziesz na nas długo czekał! Reagujemy błyskawicznie na każde zlecenie!

W ramach oferty zapewniamy profesjonalne, bezpieczne oraz tanie autoholowanie pojazdów takich jak m.in. tir i inne samochody ciężarowe czy osobowe. Najczęściej nasze wsparcie w tym zakresie jest potrzebne wtedy, gdy pojazdy ulegają wypadkom drogowym lub biorą udział w stłuczce. Zajmujemy się wówczas odstawieniem auta bezpośrednio do warsztatu samochodowego.

Nie boimy się żadnej ekstremalnej sytuacji. Nasza wiedza, zdobyte doświadczenie oraz sprzęt, z którego na co dzień korzystamy to narzędzia, dzięki którym sprostamy każdemu zleceniu!

Potrzebna Ci kompetentna obsługa? Tu ją znajdziesz!

Tanie holowanie Łódź

Zdajemy sobie sprawę z tego, że autoholowanie to pomoc drogowa, którą należy udzielić kierowcy jak najszybciej, aby nie powodować dodatkowych utrudnień w ruchu drogowym. Dlatego nie ma dla nas znaczenia, czy jest to weekend lub święto! Przez całą dobę jesteśmy gotowi na to, aby służyć wsparciem technicznym w Łodzi, jej okolicach oraz na odcinkach autostrad: A1 i A2.

Poza tanim holowaniem zaproponować możemy także awaryjne otwieranie zamków w zatrzaśniętych pojazdach, dostarczenie paliwa oraz naprawę drobnych usterek takich jak np. odpalenie samochodu.

Ponadto dysponujemy innym dodatkowym sprzętem do transportowania samochodów. Nasza autolaweta to nowoczesny pojazd, który uruchamiamy w sytuacji, gdy dane auto nie jest w stanie już bezpiecznie poruszać się po drodze

Profesjonalny hol to usługa realizowana przez firmę Cobra całodobowo, w tym także na długodystansowych trasach. Nasi pracownicy za każdym razem zabezpieczają przewożone samochody, aby nie uległy one dodatkowym uszkodzeniom.

Autoholowanie Łódź – cennik

Kto może skorzystać z naszej oferty? Jest ona dedykowana zarówno osobom prywatnym, jak i firmom, które korzystają z własnej floty samochodowej. Wszystkim oferujemy atrakcyjne stawki za wykonane holowanie pojazdów w Lodzi lub jej okolicach, w tym na autostradzie A1 lub A2. Każde zrealizowane zlecenie jest inaczej wyceniane. Nasz cennik jest elastyczny, a wynika to z tego, że wpływ na ostateczny koszt realizowanej usługi ma nie tylko rodzaj auta (samochody ciężarowe czy osobowe), ale także m.in. odległość oraz rodzaj użytego przez nas w tym celu specjalistycznego sprzętu.

Gwarantujemy jednak nie tylko profesjonalne, ale i tanie holowanie tira lub innej ciężarówki oraz pozostałych pojazdów osobowych bądź dostawczych!

W codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych holowników, przystosowanych do różnych typów pojazdów. Obsługują je pracownicy mający nie tylko doświadczenie, ale również wszelkie niezbędne kwalifikacje i licencje. Podczas każdego autoholowania przestrzegają wymaganych zasad bezpieczeństwa.

Auto hol Łódź - holowanie pojazdów

Świadczona przez nas pomoc drogowa w Łodzi to sprawne i szybkie działanie. Przekonasz się o tym, kiedy nas wezwiesz! Staramy się, aby auto hol był ostatecznym rozwiązaniem. Czasami udaje się pewne rzeczy naprawić na miejscu bez konieczności użycia holownika. Jednak bywa i tak, że holowanie pozostaje jedyną opcją. Dzieje się tak zazwyczaj w przypadku samochodów osobowych czy ciężarowych powypadkowych oraz tych, które uległy awarii na drodze.

Gdy będziesz potrzebować naszej pomocy, zadzwoń! Twój kłopot rozwiążemy szybko i nie będziesz musiał godzinami wyczekiwać profesjonalnej pomocy zarówno w Łodzi, jak i na A1 czy A2! Gwarantujemy pełną satysfakcję z usług firmy Cobra, a Twój pojazd bezpiecznie dotrze do celu. Obsłużymy Cię rzetelnie, sprawnie, a autoholowanie będzie tanie!

Współpracujemy ze sprawdzonymi warsztatami samochodowymi, w których również uzyskasz niezbędną pomoc w przypadku każdej awarii, usterki, kolizji czy wypadku.


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.