• Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach

  Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski.

  slide
 • Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach

  Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski.

  slide
 • Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach

  Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski.

  slide
Awaryjne otwieranie drzwi samochodu

Awaryjne otwieranie drzwi samochodu Łódź i okolice 24h

Zatrzasnąłeś przez przypadek drzwi w samochodzie? Nie Jesteś wyjątkiem! Takie rzeczy zdarzają się wielu kierowcom. Kto w takiej sytuacji może pomoc? Tacy specjaliści jak my, którzy oferują awaryjne otwieranie aut w Łodzi oraz jej okolicy! Jesteśmy mistrzami w tym fachu i nie ma marki, w której zamki byłyby dla nas tajemnicą. Radzimy sobie zarówno z najpopularniejszymi modelami, jak i luksusowymi pojazdami.

Mamy wyspecjalizowany sprzęt oraz nowoczesne narzędzia. Nasi specjaliści mają nie tylko odpowiednią wiedzę, ale i doświadczenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie otworzyć drzwi bezinwazyjnie i nie narażamy Cię na dodatkowe koszty. Gwarantujemy, że Twój pojazd nie będzie zbyt długo unieruchomiony!

Oferowana przez nas pomoc drogowa w Łodzi to bardzo szerokie wsparcie techniczne dla kierowców, którym zdarzają się różne nieprzewidziane awarie czy usterki na drodze.

Awaryjne otwieranie drzwi Łódź

Kiedy otrzymujemy zlecenie na awaryjne otwieranie samochodu, zjawiamy się możliwie szybko i rzetelnie pomagamy kierowcy. Bez względu na porę dnia czy nocy jesteśmy zawsze przygotowani na różne okoliczności. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny, a nasze usługi wyceniamy indywidualnie.

Korzystając z pomocy takich profesjonalistów jak my, masz pewność, że Twój samochód nie zostanie w żaden sposób uszkodzony. Jeśli chcesz tego uniknąć, lepiej nie próbuj na własną rękę otwierania auta! Może się wówczas okazać, że będziesz musiał ponieść dodatkowe koszty związane z naprawą zamka lub jego wymianą.

W naszej pracy stosujemy nowoczesne techniki otwierania drzwi samochodów. Mamy odpowiednie licencje oraz koncesje, dzięki którym wykonujemy to w pełni legalnie. Pokażemy Ci, że nie potrzebujemy oryginalnych kluczyków, aby pokonać różne zamki i dostać się do wnętrza każdego auta! Czasami nie tylko ich zatrzaśnięcie jest problemem. Zdarza się również, że kierowca nie może się dostać do własnego pojazdu z innej przyczyny, takiej jak np. brak właściwej konserwacji zamków, drzwi czy uszkodzenie baterii w kluczykach.

Awaryjne otwieranie samochodów Łódź

To usługa, która nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zatrzaśnięte kluczyki w aucie, problem z zamkiem lub inna podobna sytuacja sprawiają, że wielu kierowców dopada poczucie bezradności i nie wiedzą, co zrobić dalej. To naturalne zachowanie i dlatego warto mieć przy sobie telefon kontaktowy do naszej firmy. Poradzimy sobie z awaryjnym otwarciem każdego modelu samochodu na terenie Łodzi

Już po przyjeździe na miejsce jesteśmy w stanie bardzo szybko ocenić, w czym jest problem i rozwiązać go za pomocą odpowiednich narzędzi oraz przy wykorzystaniu specjalistycznej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Wykorzystujemy do tego np. zestaw uniwersalnych symulacyjnych kluczy, dzięki któremu można „oszukać” system we wnętrzu zamka i dostać się do zatrzaśniętego auta.

Jeśli sytuacja jest znacznie bardziej skomplikowana, wówczas stosujemy jeszcze inne techniki. Za każdym razem jednak nie bierzemy pod uwagę wybijania szyb czy innych drastycznych metod.

Jaki jest koszt tego rodzaju usługi? Przy wycenie bierzemy pod uwagę przede wszystkim rodzaj zamka oraz model samochodu.

Awaryjne otwieranie aut Łódź

Realizowana przez nas przez 24 h pomoc drogowa na autostradzie A1 i A2 w okolicach Łodzi oraz w samym mieście to gwarancja, że możesz dzwonić do nas, kiedy tylko będziesz potrzebował profesjonalnego technicznego wsparcia! Zapewniamy nie tylko awaryjne otwieranie zamków w samochodach, ale również holowanie, zmianę kół, uruchomienie silnika oraz wiele innych drobnych napraw, które można wykonać na miejscu zdarzenia.

Jeśli natomiast Twój pojazd całkowicie odmówi z powodu jakiejś awarii posłuszeństwa, nie będzie nadawał się do prowadzenia po kolizji czy wypadku, wówczas pozostaje już tylko autolaweta. To nowoczesny, specjalistyczny sprzęt, którym odwieziemy Twoje auto albo do mechanika, albo w każde inne miejsce, które będziesz chciał.

Gdy więc będziesz w sytuacji, w której pomóc mogą już tylko fachowcy tacy, jak my, skorzystaj z naszej pomocy! Przez 24 h jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Mimo iż zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie jest kłopotliwe, to jednak nie musisz wybijać od razu szyby, aby je odzyskać! Zaufaj nam w tej kwestii!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.